Ce je součásti ceny horkého koupacího sudu KEGEL

         za nic, co potřebujete k používání sudu, u nás nepřiplácíte          vše, je součástí ceny horkého sudu

2 m nerezový komín se stříškou
2 m nerezový komín se stříškou

2 m dlouhý nerezový komín se stříškou - zaručuje dobrý tah kotle a vylučuje, že by Vás splodiny obtěžovaly při relaxaci v sudu.

pádlo
pádlo

Pádlo pro rozmíchání vody - teplá voda při ohřívání sudu, stoupá vzhůru a ve spodní části sudu, zůstává chladná. Vodu je tedy nutné při roztápění sudu rozmíchat aby byla stejná teplota v celém sudu. Z tohoto důvodu je pádlo součásti výbavy horkého koupacího sudu. 

rošt
rošt

Rošt kotle - oheň, potřebuje k dokonalému hoření přístup vzduchu. Z tohoto důvodu ohřívací kotle vybavujeme nerezovým roštem, který zajistí přístup vzduchu pod palivo. 

dvířka kotlíku
dvířka kotlíku

Dvířka kotlíku - dvířky kotlíku přikládáte palivo a současně regulujete přívod vzduchu a tím udržujete konstantní teplotu v sudu. dvířka musí být zpevněné aby se po nahřátí neprohýbaly. Prohnutá dvířka netěsní a tedy neumožní regulovat teplotu v sudu. okraje dvířek jsou zpevněné a plocha dvířek má zpevňující profil, který současně funguje jako zarážka regulace.

Nářadí kotlíku
Nářadí kotlíku

Nářadí kotlíku - u kotlíku, který je umístěn ve vnitřní části sudu, je problematické vybírání popele. Z tohoto důvodu dodáváme v ceně sudu potřebné nářadí. 

Teploměr
Teploměr

Teploměr - teplotu vody je důležité hlídat. Sami poznáte, že pokud teplota překročí 40 st. C, je nutné vodu ochladit.  

Schody
Schody

Schody - pro vstup do sudu potřebujete schody. Nejedná se o schůdky. Jsou natolik masivní, že jsou to skutečné schody.

Piliny
Piliny

Piliny - u nového sudu vždy jeden den trvá, než se "zatáhne" a začně zcela těsnit. U sudu ze sibiřského modřínu to trvá až tři dny. Abychom tento proces zkrátili a zajistili dokonalou těsnost sudu, dodáváme k našim sudům sáček s pilinovým prachem. Tento rozmícháte do vody při napouštění sudu. Piliny se usadí v mezírkách mezi lamelami sudu, kde "nabotnají" a lamely dokonale utěsní.

Víko sudu
Víko sudu

Krycí víko sudu - aby sud nevychladnul příliš rychle a aby do sudu nepadaly nečistoty, je nutné mít  masivní krycí víko. Pouhá plachta nestačí. Do plachyty naprší voda, roztrhne se a při odložení plachy se na ni nalepí nečistoty. Masivní krycí víko je tedy optimální řešení. Navíc je i po zakrytí sud stále estetickou součástí Vaší zahrady

Na vše, co potřebujete k provozu horkého koupacího sudu, jsme mysleli - Vy RELAXUJTE

"LOOP=-1">