Montážní sklad

KEGEL mark s.r.o.
Ostravská 47
Sviadnov 739 25

GPS: 49.69514462225794, 18.321705788918845

Provozní doba skladu
Pondělí - pátek: 8:00 - 15:30

Upozornění - Servis a opravy

S platností od 12/2017 - nadále již neposkytujeme službu opravy a servis pro horké koupací sudy a sauny, které nejsou z naší produkce. Na naše výrobky samozřejmě nadále poskytujeme jak plný servis, tak záruční a pozáruční opravy. Tímto se omlouváme všem zájemcům o opravy a servis horkých koupacích sudů dodaných jinými výrobci. Snažili jsme se pomoct téměř každému uživateli horkých sudů ale tato služba je pro nás silně nerentabilní a nadále již není v našich časových možnostech tuto službu poskytovat.

Všem zájemcům o horký koupací sud, doporučujeme před koupí:

  • Před objednáním, jak u zahraničních tak tuzemských dodavatelů prodávajících na bazarových a jiných portálech, se ujistěte, jak dlouhou poskytují záruční lhůtu, jak dlouho prokazatelně tyto firmy fungují, jaké mají prokazatelné reference od zákazníků. 
  • Jakým způsobem probíhá reklamace - kdo a jakým způsobem zajišťuje servis. Za jak dlouho reklamaci vyřeší. Vyžádejte si kontakt na skutečné zákazníky, například podle fotografie, kterou tyto firmy prezentují jako svouskutečnou realizaci. 
  • U doplňkové výbavy (vzduchová masáž, hydromasáž, osvětlení, filtrace) se informujte, kdo opravy zajišťuje, zda jsou dostupné náhradní díly a kde je možné je objednat. 

Tímto se snad vyhnete do buducna případným problémům a dalším nákladům na provoz Vašich sudů a saun.