o nás

Jsme společnost s dlouholetými zkušenostmi

specializující se na výrobu a realizaci dřevěných střešních krytin, výrobu zahradních saun, horkých sudů a další dřevěné architektury. Dlouhodobě dbáme na vysokou jakost námi vyráběných výrobků, což naši zákazníci oceňují a uznávají. Děláme vše pro to, aby počet našich zákazníků každým rokem stoupal.  

Máme dvě vyrobní pobočky na výrobu zahradní architektury a ekologické dřevěné střešní krytiny v Litvě. Od roku 2001 se na základě zvýšené poptávky více specializujeme mj. na výrobu volně stojící saun, horkých sudů, zahradních domků a dalších prvků zahradní architektury. Dokonale vyškolení tesaři s praxí a neustále modernizovaný technologický park, nám umožňují stabilně vyvíjet a vyrábět  produkty vysoké jakosti. Naše sauny a horké sudy, získávají uznání od milovníků zdravého životního stylu především v západní Evropě a stále více ve střední a východní Evropě. 

Ukázky realizací další naší činnosti, ekologické střešní krytiny, si můžete prohlédnout níže. Více fotografií sudů a saun, najdete na stránce "foto z posledních realizací" , odkaz zde https://www.horkesudy.cz/foto-z-poslednich-realizaci/

KEGEL  TEAM