NEJPRODÁVANĚJŠÍ TYPY HORKÝCH SUDŮ

Naše 1 -  Vůbec nejvíce objednávaný sud - Koupací sud s Exclusive s integrovaným ohřevem a s vložkou z vysoce odolného materiálu Fiberglass -  Opět se nám ověřilo, že nejlepší reklama jsou reference. Po kladných zkušenostech si tento sud objednávají známí a přátelé našich zákazníků. V čem je tento horký koupací sud tak vyjimečný: 

- kamínka integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizije možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybírále nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. Je určen pro 6 - 8 osob. Vnitříní průměr sudu je 1,8 m. DOBA OHŘEVU VODY na 40 st.C = 2 HODINY! sud má díky tvarované fiberglass vložce obsah pouze 1250 litrů vody a je vybaven velmi výkonným ohřívacím kotlem 35 kW.  Pro srovnání, ohřev běžného koupacího sudu trvá cca 5 - 6 hodin. 

- Velmi snadná údržba sudu. Povrch fibergass vložky sudu setřete houbičkou - žádný kartáč a pod. mechanické čištění.

- Tvar vnitřní části sudu je anatomicky tvarovaný stejně jako u běžných whirpool van. Ve spojení se systémem bublinkové masáže a nebo hydromasáže, získávají naši zákazníci kvalitní masážní whirpool za velmi nízkou cenu ale narozdíl od elektrických whirpool, se zanedbatelnými provozními náklady

- malý objem ohřívané a tedy i následně měněné vody - sud má anatomicky tvarovanou plastovou vložku a tedy nenahříváte vodu v nevyužitém prostoru pod lavičkami a v okolí ohřívacích kamen.

- extrémně rychlý ohřev vody - díky vysoce výkonnému systému ohřívacích kamen a malému objemu vody

-kamínka integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizije možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybíráte nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. 

  - víko sudu je rovněž z polypropylenu - tedy se snadno čistí, je lehké a odvádí dešťovou vodu. Lze si vybrat ze tří barev . bílá - modrá a antracitově šedá. Barvy lze kombinovat, např. bílá vložka sudu a šedé víko sudu.

  - Cena je na horký koupací sud v této kategorii velmi příznivá 

  -  většina zákazníků si od nás nechává sud vybavit systémem Jacuzzi a LED osvětlením 

  - Vzhled sudu je designovým prvkem zahrady

  Tento horký koupací sud objednávají nároční zákazníci a provozovatelé hotelů pro welness. Sud si vybírá nejen nejnáročnější zákazník , který se nechce zabývat údržbou ale zákazník, který chce využívat svůj horký sud kdykoli, bez přípravy.  Je určený pro 7 - 9 osob. Průměr sudu 1,9 m. Materiál obkladu - sibiřský smrk. Vložka sudu je z materiálu Fiberglass, který je používán díky své odolnosti a houževnatosti pro výrobu sportovních motorových člunů a jacht . Ohřívací nerezová kamínka integrovaná do vnitřní části sudu,nezabírají místo v sudu a zajišťují nejrychlejší ohřev vody v sudu, nerezový komín s ochrannou mřížkou, nerezové obruče sudu. Sud je plně vybavený. Obsahuje krycí polypropylenové víko, lavičky, pádlo pro rozmíchání vody, schůdky pro vstup do sudu a venkovní vypouštěcí ventil. Je připraven k okamžitému použití.

  2/ druhý nejčastěji objednávaný majiteli penzionů a chat, je sud Natur , určený až pro 10 osob. Průměr sudu 1,6 , 1,8 a 2 m. Materiál - sibiřský smrk. Ohřívací nerezová kamínka umístěná mimo vnitřní část sudu, nerezový komín, nerezové obruče sudu. Sud je plně vybavený. Obsahuje krycí dřevěné víko,lavičky, pádlo pro rozmíchání vody, schůdky pro vstup do sudu a venkovní vypouštěcí ventil. Připraven k okamžitému použití.

  dřevěný horký koupací sud - externí kamínka - 8-10 osob
  dřevěný horký koupací sud - externí kamínka - 8-10 osob

  3/  Koupací sud Royal Exclusive - třetí nejčastěji objednávaný sud. Zákazníci objednávají jak pro privátní použití, tak pro hotely, penziony a horské chaty,  pro welness. Tento sud ale kupují také zákazníci, kteří nemají času nazbyt a nechtějí se věnovat údržbě sudu. . Určený pro 6 - 8  osob. Průměr sudu 204 / 220 cm. Materiál obkladu - sibiřský smrk, thermowood, modřín. Vložka sudu je z materiálu fiberglass. Ohřívací nerezová kamínka integrovaná do vnitřní části sudu,nezabírají místo v sudu a zajišťují nejrychlejší ohřev sudu pomocí kamen o výkonu 35 kW Nerezový komín s ochrannou mřížkou, nerezové obruče sudu. Sud je plně vybavený. Obsahuje krycí dřevěné víko a nebo fiberglass ,lavičky, pádlo pro rozmíchání vody, schůdky pro vstup do sudu a venkovní vypouštěcí ventil. Připraven k okamžitému použití. Lze doplnit o Spa systémy Jacuzzi, Whirpool, LED osvětlení, thermo víko, filtrační systém.