NEJPRODÁVANĚJŠÍ horké sudy

Naše 1 -  Vůbec nejvíce objednávaný sud - Koupací sud s Exclusive s integrovaným ohřevem a s vložkou z vysoce odolného materiálu Akryl - Fiberglass -  Opět se nám ověřilo, že nejlepší reklama jsou reference. Po kladných zkušenostech si tento sud objednávají známí a přátelé našich zákazníků. V čem je tento horký koupací sud tak vyjimečný: 

- kamna integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizuje možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybíráte nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. Je určen pro 4-5 (6)osob. Vnitříní průměr sudu je 1,8 m. DOBA OHŘEVU VODY na 40 st.C = 1,5 HODINY! sud má díky tvarované fiberglass vložce obsah pouze 1250 litrů vody a je vybaven velmi výkonným ohřívacím kotlem 35 kW.  Pro srovnání, ohřev běžného koupacího sudu trvá cca 4 - 6 hodin. 

- Velmi snadná údržba sudu. Povrch fibergass / akrylové vložky sudu, setřete houbičkou - žádný kartáč a pod. mechanické čištění.

- Tvar vnitřní části sudu je anatomicky tvarovaný stejně jako u běžných whirpool van. Ve spojení se systémem vzduchové masáže a nebo hydromasáže, získávají naši zákazníci kvalitní masážní whirpool za velmi příznivou cenu ale narozdíl od elektrických whirpool, se zanedbatelnými provozními náklady provozními.

- malý objem ohřívané a tedy i následně měněné vody - sud má anatomicky tvarovanou plastovou vložku a tedy nenahříváte vodu v nevyužitém prostoru pod lavičkami a v okolí ohřívacích kamen.

- extrémně rychlý ohřev vody - díky vysoce výkonnému systému ohřívacích kamen a malému objemu vody

-kamínka integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizije možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybíráte nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. 

  - víko sudu je možné vybrat dřevěné a nebo thermoizolační. 

  -  většina zákazníků si objednává sud vybavený masážními systémemy Jacuzzi a LED osvětlením 

  - Vzhled sudu je designovým prvkem zahrady

  2/  Koupací sud Royal Exclusive - druhý nejčastěji objednávaný sud, je větší variantou předchozího sudu Exclusive. Přináší více prostoru pro koupající, větší prostor na nohy a celkově je více prostorný i při plném obsazení. Zákazníci objednávají jak pro privátní použití, tak pro hotely, penziony a horské chaty,  pro welness. Tento sud ale kupují také zákazníci, kteří nemají času nazbyt a nechtějí se věnovat údržbě sudu. . Určený pro 6 - 8  osob. Průměr sudu 204 / 220 cm. Materiál obkladu - sibiřský smrk, thermowood, modřín. Vložka sudu je z materiálu fiberglass a akrylovým, vysoce odolným povrchem, který současně zvyšuje izolační schopnosti sudu. Ohřívací nerezová kamna integrovaná do vnitřní části sudu,nezabírají místo v sudu a zajišťují nejrychlejší ohřev sudu pomocí kamen o výkonu 35 kW Nerezový komín s ochrannou mřížkou, nerezové obruče sudu.

  bílá perleť
  bílá perleť
  Kovově šedá - nová vložka sudu s integrovanou policí na nápoje
  Kovově šedá - nová vložka sudu s integrovanou policí na nápoje
  modrá perleť - původní vložka sudu bez integrované police na nápoje
  modrá perleť - původní vložka sudu bez integrované police na nápoje

  3/ Koupací sudSquare s externími kamny - třetí nejčastěji objednávaný sud, je větší , prostorný a druhý nejvíce prodávaný sud v Německu. Velký prostor pro koupající, větší prostor na nohy možnost podélného sezení. Nejčastějí objednávají zákazníci  pro privátní použití ale často pro hotely a penziony. Určený pro 6 - 8 osob. Rozměr sudu 180x189 vnitřní rozměr a 202x\202 cm vnější rozměr. Materiál obkladu - sibiřský smrk, thermowood, out door spa lamely. Vložka sudu je z materiálu fiberglass a akrylovým, vysoce odolným povrchem, který současně zvyšuje izolační schopnosti sudu. Ohřívací nerezová kamna jsou externě umístěná ,nezabírají místo v sudu. 

  "LOOP=-1">