NEJPRODÁVANĚJŠÍ horké sudy

1 - první nejvíce objednávaný sud - Koupací sud s Square integral, s integrovaným ohřevem a s akrylátovou vložkou z vysoce odolného materiálu , odolávajícího například i kyselinám - Tento koupací sud je nejmladší z našich výrobků. Téměř okamžitě, se v počtu objednávek dostal na první místo v prodejích. Takto vysoký prodej je taky díky skutečnosti, že jej ještě nedokázali nekvalitně okopírovat polští, ukrajinští a jiní garážoví producenti, tak jako další naše horké sudy. 

Sud Squara integral je velmi vhodný především na ohraničených plochách, kde vyplňuje pravoúhlé prostory a tím šetří místo, např. na terasách, v pergolách a pod. 

- kamna integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizuje možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybíráte nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. Je určen pro 6-7 osob. Vnitříní rozměr sudu je 1,8x1,8 m. DOBA OHŘEVU VODY na 40 st.C = 2 HODINY! sud má díky tvarované vložce obsah pouze 1500 litrů vody a je vybaven velmi výkonným ohřívacím kotlem 35 kW. Pro srovnání, ohřev běžného koupacího sudu trvá cca 4 - 6 hodin.

bílá perleť
bílá perleť
champagne perleť
champagne perleť
kovově šedá perleť
kovově šedá perleť
modrá perleť
modrá perleť

2 -  druhý nejvíce objednávaný sud - Koupací sud s Exclusive s integrovaným ohřevem a s akrylátovou vložkou z vysoce odolného materiálu , odolávajícího například i kyselinám -  Opět se nám ověřilo, že nejlepší reklama jsou reference. Po kladných zkušenostech si tento sud objednávají známí a přátelé našich zákazníků. V čem je tento horký koupací sud tak vyjimečný: 

- kamna integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizuje možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybíráte nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. Je určen pro 4-5 (6)osob. Vnitříní průměr sudu je 1,8 m. DOBA OHŘEVU VODY na 40 st.C = 1,5 HODINY! sud má díky tvarované fiberglass vložce obsah pouze 1250 litrů vody a je vybaven velmi výkonným ohřívacím kotlem 35 kW.  Pro srovnání, ohřev běžného koupacího sudu trvá cca 4 - 6 hodin. 
bílá perleť
bílá perleť
champagne perleť
champagne perleť
kovově šedá perleť
kovově šedá perleť
modrá perleť
modrá perleť

- Velmi snadná údržba sudu. Povrch akrylátové vložky sudu, setřete houbičkou - žádný kartáč a pod. mechanické čištění.

- Tvar vnitřní části sudu je anatomicky tvarovaný stejně jako u běžných masážních van. Ve spojení se systémem vzduchové masáže a nebo hydromasáže, získávají naši zákazníci kvalitní masážní whirpool za velmi příznivou cenu ale narozdíl od elektrických whirpool, se zanedbatelnými provozními náklady provozními.

- malý objem ohřívané a tedy i následně měněné vody - sud má anatomicky tvarovanou plastovou vložku a tedy nenahříváte vodu v nevyužitém prostoru pod lavičkami a v okolí ohřívacích kamen.

- extrémně rychlý ohřev vody - díky vysoce výkonnému systému ohřívacích kamen a malému objemu vody

-kamínka integrovaná do stěny sudu - nehrozí znečištění vody, nezabírá místo v sudu, minimalizije možnost popálení, velmi snadná údržba, kdy popel vybíráte nikoli z horní části ale jako u běžných kamínek, tedy ze svisle situovaných dvířek kamen. 

  - víko sudu je možné vybrat dřevěné a nebo thermoizolační. 

  -  většina zákazníků si objednává sud vybavený masážními systémemy Jacuzzi a LED osvětlením 

  - Vzhled sudu je designovým prvkem zahrady

  3/ - třetí nejčastěji objednávaný sud, Royal Exclusive, je větší variantou předchozího sudu Exclusive. Přináší více prostoru pro koupající, větší prostor na nohy a celkově je více prostorný i při plném obsazení. Zákazníci objednávají jak pro privátní použití, tak pro hotely, penziony a horské chaty,  pro welness. Vložka sudu je opět vyrobena z akrylu od rakouského dodavatele. Je určen pro 6-8 osob. 

  Kovově šedá - nová vložka sudu s integrovanou policí na nápoje
  Kovově šedá - nová vložka sudu s integrovanou policí na nápoje
  modrá perleť - původní vložka sudu bez integrované police na nápoje
  modrá perleť - původní vložka sudu bez integrované police na nápoje