Mimořádná prodejní akce - cenově velmi výhodná alternativa pro zájemce o celodřevěný sud - celkem k dispozici poslední 2 ks cenově zvýhodněných sudů.
Sem vložte podnadpis

V této mimořádné prodejní akci, nabízíme zájemcům o celodřevěný sud sudy s vnitřní vložkou fiberglass a polypropylenovou vložkou za opravdu mimořádně nízkou prodejní cenu. 

Platnost této mimořádné prodejní akce je od 7.1.2020, do vyprodání uvedeného počtu kusů.

Proč koupací sud s vnitřní vložkou místo celodřevěného sudu? 

  • Celodřevěný sud má poměrně krátkou životnost. Dřevo je neustále namáháno vodou a tedy dříve a nebo později bude jeho životnost u konce. Kvalitnější dřevo dobu rozkladu sudu prodlouží ale nikdy ne na úroveň sudu s vnitřní vložkou. Dřevo se rozpadne, voda ze sudu začne protékat. Tím je životnost sudu ukončena.
  • Údržba celodřevěného sudu je náročnější. Dřevěný sud má dřevěné lavice, pod kterými se usazují nečistoty, lavice je nutné mechanicky čistit nejen z horní části ale taky ze spodní části, prostor za lavicemi atd. atd. U sudu s vložkou jsou lavice součástí vložky sudu a tedy nejen stěny sudu ale celý prostor snadno vyčistíte houbičkou.
  • Doba ohřevu vody v sudu s vložkou, je téměř poloviční. Celodřevěný sud při porovnání za stejných podmínek, tedy teplota vody a teplota okolního prostředí, budete ohřívat dvakrát delší dobu. Tedy 4-6 hodin. Sud s vložkou ohřejete na stejnou teplotu za 1,5 - 3 hodiny. Toto oceníte tehdy, když koupání v sudu neplánujete dlouhodobě ale rozhodnete se, že se chcete jít koupat téměř okamžitě, protože se Vám nahlásila návštěva a nebo není vhodné počasí na sport, procházku a pod. 
  • Celodřevěný sud při porovnání za stejných podmínek, tedy teplota vody a teplota okolního prostředí, budete ohřívat dvakrát delší dobu. Tedy 4-6 hodin. Sud s vložkou ohřejete na stejnou teplotu za 1,5 - 3 hodiny. Toto oceníte tehdy, když koupání v sudu neplánujete dlouhodobě ale rozhodnete se, že se chcete jít koupat téměř okamžitě, protože se Vám nahlásila návštěva a nebo není vhodné počasí na sport, procházku a pod. 
  • Celodřevěný sud nelze nikdy zcela vypustit. Dřevo se rozeschne, stáhne se, vzniknou drobné mezery mezi jednotlivými lamelami a voda začne ze sudu vytékat. Sud s vložkou můžete kdykoli vypustit a napustit až tehdy, kdy jej budete chtít používat. 
  • Dřevěný sud je náročný na údržbu. Dřevo absorbuje plísně, při sebemenším zanedbání chemického ošetření vody stěny "osliznou", což není při koupání v sudu nic příjemného.
  • Obsah vody a tedy doba ohřevu vody je u sudu s vložkou téměř poloviční. Proč? Protože pod lavičkami není zbytečná voda a u sudů s fiberglass vložkou není voda díky tvarování vložky v žádném místě, kde je zbytečná, tedy například v místech, kde se stýkají stěny sudu s dnem sudu. U klasického sudu je v tomto místě kout vzniklý pravým úhlem, u fiberglass vložky je přechod mezi stěnou a dnem plynulý a tedy opět odpadá prostor pro zbytečnou vodu a usazování nečistot, jako je tomu např. v domácnosti, kdy se prach vždy usazuje především v koutech místnosti. 
  • Ověřte si uvedené informace u známých, kteří mají a nebo měli celodřevěný sud. Stále ještě jsou wellness centra, které z důvodů nízkých pořizovacích nákladů nabízejí koupání v celodřevěných sudech. Promluvte si s obsluhou takových sudů o jejich zkušenostech z provozu.

Domníváme se, že uvedené informace jsou většině zákazníků známy a hlavním argumentem pro nákup celodřevěného sudu je právě nižší pořizovací cena takového sudu. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli alespoň části potencionálních zákazníků maximálně cenově zvýhodnit sudy, které jim zaručí příjemné zážitky nejen z koupání v sudu ale taky z následné údržby a provozu.  

Každý z uvedených sudů v uvedené ceně obsahuje obvyklou standardní výbavu, tedy vše, co je k užívání sudu nutné a potřebné:

- krycí víko

- vstupní schody standard

- ohřívací kamna

- komín nerezový 2 m s krycí stříškou

- pádlo pro rozmíchání vody

1 varianta - Sud Exclusive s vnitřním ohřevem

Porovnejte - Cena celodřevěného sudu ze dřeva sibiřská borovice, o průměru 180 cm - 37.990,- 

Sud je určený pro 4 - 5 osob

Vložka sudu fiberglass typ wellness

doba ohřevu vody 1.5 - 2 hod. 

obsah vody 1250 L

vnitřní průměr 180 cm, vnější poměr 200 cm

na výběr dřevěné a nebo fiberglass krycí víko v barvě vložky sudu

běžná cena sudu - 56.900,- 

SLEVA - -10.000,- 

CENA PO SLEVĚ - 46.900,-

rozdíl v porovnání s celodřevěným sudem je + 8.910,- 

K dispozici v této akci poslední 1 ks bílá vložka sudu

K uvedenému sudu lze doobjednat veškeré obvyklé příslušenství jako např. dřevo sudu ThermoWood, impregnaci dřeva, masážní systémy, LED osvětlení, přípravu pro filtraci a pod. Vše uvedeno, včetně cen, níže. 

2 varianta - Sud Natur s vnitřním ohřevem

Porovnejte - Cena celodřevěného sudu ze dřeva sibiřská borovice, o průměru 180 cm - 37.990,- 

Sud je určený pro 6 - 7 osob

Vložka sudu fiberglass

doba ohřevu vody 2 - 3 hod.

obsah vody 1900 L

průměr 180 cm

běžná cena sudu - 56.900,-

SLEVA - -8.000,-

CENA PO SLEVĚ - 48.900,-

rozdíl v porovnání s celodřevěným sudem je + 10.910,-

K dispozici  1 ks černá vložka sudu 

- Ke všem uvedeným sudům lze doobjednat obvyklé příslušenství a doplňky uvedené v ceníku, včetně typu dřeva sudu, poličky, masážní systém, LED osvětlení atd. atd. 

Odkaz na ceník 

- nelze měnit barvu vložky sudu v případě, že požadovaná barva již není k dispozici. Příklad - pokud je již sud s bílou vložkou vyprodaný, lze za uvedenou akční cenu objednat pouze barvu vložky, která je uvedena a je k dispozici. 

Pokud jste se rozhodli nabídku nevyužít a objednat celodřevěný sud, rádi Vám takový sud dodáme.