Kopie našich horkých sudů.

Tento horký sud, který Vás zaujal, pro jeho velkou oblibu u našich zákazníků, kopírují polské, ukrajinské a litevské garážové firmy. V garáži lze vytvořit cokoli. Na první pohled, zejména na fotografiích, je sud téměř shodný, nikdy však kopie sudu nemá pevnou, 10 mm silnou vložku sudu ale pouze tenkou skořepinu 2-2,5 mm bez tvarové stálosti, skořepiny nemají akrylový povrch odolný vůči oděrkám a s barevnou stálostí ale jsou lakovány syntetickou barvou, která je velmi náchylná na oděrky, po dvou měsících barva matní, bledne, následně téměř zcela mizí a na povrchu se objeví praskliny. Masážní systémy dodávané těmito "producenty" bývají levné, čínské náhrady s nedostatečným výkonem, životností, bez předehřevu vzduchu a dostatečného výkonu, které jsou určeny do interiérových van s "masážemi". Kamna bývají vyrobeny z levné, nekvalitní nerezové oceli, což se projevuje na jejich životnosti, výkon kamen je nedostatečný a neodpovídá udávanému výkonu. Slýcháme od našich zákazníků, že prodejci kopií našich sudů uvádějí, že jejich sudy jsou stejné jako naše a jsou kvalitní. Není to pravdou, námi vyráběné sudy překupníkům neprodáváme. Investice do výrobních technologií, pomocí kterých sudy vyrábíme, jsou vysoké. Abychom si je mohli pořídit, museli jsme investovat nemalé částky a požádat o evropské dotace . V garážových podmínkách a bez vysokých investic, nelze potřebné technologie pro výrobu kvalitního sudu, nahradit . Pro výrobce kopií, které jsou prodávány prostřednictvím překupníků na inzertních portálech typu Bazoš a pod. jsou dotace nedostupné, protože prodeje mimo účetnictví, bez odvodu DPH a obecně placení daní, neumožňují získat účetní historii, potřebnou pro získání dotace, úvěrů a pod.

Při koupi kopie sudu prostřednictvím inzertních portálů, se zákazníci navíc připravují o dvouletou záruku a následný pozáruční servis, což je při investici v této výši téměř nezbytné. Zvažte, nakolik jsou sliby překupníků na zajištění záruky a servisu důvěryhodné. Zajímejte se o historii překupníků, o to, jak dlouho prodávají horké sudy, požádejte o kontakt na referenční zákazníky a pokládejte jim co nejvíce otázek týkajících se sudů. Ten kdo skutečně sudy vyrábí, servisuje a podílí se na jejich vývoji, Vám dokáže dát odpověď na každý dotaz, který mu položíte, bez zaváhání. Na nezodpovězené dotazy, Vám rádi odpovíme. 

Videozáznam z výroby akrylového povrchu našich horkých koupacích sudů. 

kopie vložky sudu
kopie vložky sudu
originál
originál

na námi vyráběné fiberglass akryl, vložky sudů, poskytujeme záruku v délce 4 roky - jak na barevnou stálost, tak na povrch.  

kopie
kopie
kopie
kopie
originál
originál
kopie - lakováno barvou
kopie - lakováno barvou
kopie - lakováno barvou
kopie - lakováno barvou
Kopie - na denním světle
Kopie - na denním světle
originál - na denním světle
originál - na denním světle
"LOOP=-1">