úprava vody v horkém sudu a čištění

Pískové filtrace a příslušenství

Horké koupací sudy

Písková filtrace Easy Master 330 je vybavena časovým spínačem čerpadla, samozřejmostí čerpadla je i před-filtrační koš. Filtrační nádoba je vyrobena z trvanlivého HDPE plastu s UV filtry pro venkovní užití. Snadná instalace s předinstalovanými komponenty v balení. Jednoduché pro konečného uživatele se 4-cestným ventilem.  Funkce časovače čerpadla. Maximální provozní tlak je 28psi / 2,0bar. Maximální teplota vody je 40°C. Doporučené filtrační médium: ZEOCRAFT 0,5-0,8mm

4.780,- Kč vč. DPH

Kopací sud

Písková filtrace Easy Master 330 ECO má stejné hodnoty, jako Easy master 330 ale není vybavena časovým spínačem.

3.990,- Kč vč. DPH

písek k filtraci koupacího sudu

Filtrační písek-frakce 0,6 -1,2 mm /25 kg plast - 25 Kg

245,- Kč vč. DPH

filtrační medium ke koupací kádi
filtrační medium ke koupací kádi

ZEOCRAFT 0,5 -1,0 mm-aktivní fi ltrační médium 20 kg - plní funkci trojité filtrace (makrofi ltrace, mikrofi ltrace a iontová výměna). - eliminuje zápach a podráždění očí tím, že z vody odstraňuje amoniak a jiné ne- čistoty, které zapříčiňují vznik chloraminu. - absorbuje znečištěné látky na extrémně velké povrchové ploše materiálu, díky jeho porézní struktuře. - zvyšuje účinnost sanitačních látek. - je netoxický, nealergický. účinnější fyzikální zachytávání nečistot mezi částicemi zeolitu díky mnohonásobně větší filtrační ploše v porovnání s pískem, který je navíc těžší a velmi často se ucpává. - méně časté praní a proplachy filtrů až o 50 %, tj. velká úspora energie a vody na proplachování. - extrémně velká plocha minerálu pro absorpci znečisťujících látek (100 kg materi- álu ZEOCRAFT má vnější plochu přes 3 milióny m² a vnitřní plochu 60 milionů m²). - absorbuje jedovaté látky jako je amoVýhody používání produktu ZEOCRAFT oproti standardnímu písku niak, pohlcuje také dusičnany, dusitany, absorbuje fosfáty (100 kg materiálu ZEOCRAFT může navázat až 1,44 kg iontů NH4+). - upravuje hodnoty pH, separuje kaly od čisté vody. - odstraněním amoniaku se zvyšuje účinek chlorování, tj. snížíte množství chló- ru o 35 %.

359,- Kč vč. DPH

Přípravky na ošetření vody

koupací káď

HANSCRAFT SPA- WHIRLPOOL SET PROFI 1startovací set, který obsahujezákladní přípravky, které potřebujete pro údržbu vody v horkém sudu. Následně dokoupíte jen to, co Vám bude scházet. Obsahuje" - pH minus -1,5 kg, MULTI MINI tablety 3 v 1-1 kg,  SPRAY CLEANER -0,5 l , Tester kapičkový. 

659,- Kč vč. DPH

kupacia kada

HANSCRAFT SPA- WHIRLPOOL SET PROFI 2 - Ideální startovací set, který obsahuje všechny přípravky, které potřebujete pro údržbu vody v horkém sudu. Následně dokoupíte jen to, co Vám bude scházet. Obsahuje" -  pH minus -1,5 kg, pH plus - 0,9 kg , MULTI MINI tablety 3 v 1-1 kg, SPRAY CLEANER - 0,5 l , PROJASŇOVAČ Extra -1 l , ALGI SPA -1 l - Tester kapičkový

990,- Kč vč. DPH

hot tub

HANSCRAFT SPA - Chlor MINI tablety 20 g -1 kg - MINI tablety slouží jako dezinfekční přípravek pro celosezónní údržbu vody v horkém sudu. Zabraňuje tvorbě řas a bakterií. Před prvním použitím mini tablet vždy upravte hodnotu pH na 6,8 -7,6. Následně dávkujte tablety skimmerem, plová- kem nebo jiným dávkovačem při zapnuté fi ltraci. Je nutné udržovat obsah aktivního chloru v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l a pH v rozmezí 6,8 -7,6. Obsah chloru a hodnotu pH kontrolujte 1× týdně kapičkovým nebo proužkovým testerem.Dle teploty vody přidávejte každých 6-8 dnů 1 tabletu (20 g) na 1 m³ vody (1 000 l) nebo dle intenzity použití vířivky.

220,- Kč vč. DPH

hot tubs

Kapičkový tester slouží k testování volného (aktivního) chloru a hodnoty pH bazénové vody. Abyste dokázali udržet Vaši b vodu křišťálově čistou, je jeho použití nezbytně nutné. Nejprve změřte hodnoty bazénové vody a nebudou-li v normě (pH 6,9 -7,4 ; Cl 0,3 - 0,7),  vodu upravte pomocí bazénové chemie. Nejprve upravte hodnotu pH (pH+ nebo pH-) a následně upravujte hodnotu chlóru (pouze zvyšujte - je-li hodnota chlóru příliš vysoká, nesnižujte ji, za pár dní sama klesne). Chlór se aplikuje až po regulaci pH z toho důvodu, že účinnost chlóru mimo doporučené hodnoty pH rapidně klesá Tester kapičkový pracuje na principu vizuálního porovnání s barevným vzorníkem vedle odběrných komor - po přidání kapek (chlor/pH) se voda zabarví, dle výsledků je potřeba upravit hodnotu chloru/pH v bazénu.

229,- Kč vč. DPH

ruská bania

Testovací proužky 2v1 - Pomocí těchto proužkových testerů lze testovat pH hodnotu, tedy kyselost či zásaditost a množství Chloru. Balení obsahuje 50ks proužků. 

140,- Kč vč. DPH

dávkovač koupací sud

Plovoucí dávkovač chemie malý -12,5 cm - slouží pro průběžné rozpouštění chlorových a jiných tablet v horkém sudu

169,- Kč vč. DPH

"LOOP=-1">