RELAX 365 dnů v roce - KEGEL

Rádi navštěvujete thermální lázně a nebo wellness zařízení. Za skvělým odpočinkem nemusíte chodit daleko. Užijte si dokonalý zážitek přímo u Vás doma a v takových hygienických podmínkách, jaké Vám v thermálních provozech, kde se vystřídají stovky lidí, nezaručí.  

Nakonfigurujte si svůj sud
Nakonfigurujte si svou saunu

Horké sudy

BEZ OBAV O SVÉ ÚSPORY - jako jediná firma v každé zemi, do které dodáváme naše produkty - CZ,A,D,SK,PL - NEPOŽADUJEME zálohy. Platba probíhá až po instalaci a převzetí sudu a nebo sauny zákazníkem. 

 • 20 let zkušeností
 • 99% spokojenost
 • Vysoká kvalita
 • Odborné poradenství
 • Záruční a pozáruční servis

Koupací sudy

Do horké lázně pod širým nebem se zamilujete. Koupel v horké vodě Vás prohřeje intenzivněji a vnitřně dříve, než pobyt v sauně. Při prohřátí organismu na více než 37ºC, začne organizmus spalovat nežádoucí bakterie a viry. Koupel v horkém sudu je tedy nejen zdravá ale působí taky jako prevence proti virovým onemocněním. 

Sudy Kegel vyrábíme s kapacitou až 8 osob a výhradně z pečlivě vybraných materiálů.

Doba ohřevu vody v sudu je podle typu zvoleného horkého sudu od 1,5 hod., při počáteční teplotě vody 8-10ºC! Druhý den ale ohřev vody trvá už jen pár minut, protože poklas teploty bývá okolo 10ºC. Horký sud Vám tedy na rozdíl od elektricky ohřívaných vířivek umožní dosáhnout vyšší teplotu vody ale navíc je jeho provoz ekonomický a současně ekologický. 

 • sudy s celoakrylátovou vložkou z akrylátu renomovaného rakouského výrobce
 • sudy s polypropylenovou vložkou
 • celodřevěné horké sudy
 • dřevěné nebo plastové opláštění a široký výběr odstínů
 • integrovaný, externě umístěný a nebo, vnitřní ohřívací kamna
 • kapacita 2 až 8 osob
 • kvalitní masážní systémy, žádná perličkové probublávání vody
 • účinný filtrační systém konstruovaný pro teploty vody 50ºC
 • LED RGB světelná terapie - osvětlení
 • široký výběr příslušenství

Nakonfigurujte si svůj sud

horky sud Zouzalovi

Dobrý den, pane Navrátile,

chtěli bychom Vám poděkovat za Váš celkový vstřícný přístup a vyřízení naší objednávky.
Velké díky patří také panu Richtárovi, který odvedl profesionální práci, vše nám ochotně vysvětlil a se vším seznámil.
Sud jsme hned vyzkoušeli a jsme nadmíru nadšeni a spokojeni.

Určitě vás budeme doporučovat a již teď to vypadá, že pan Richtár možná pojede stejnou trasu k sousedům :-)
Jsme rádi, že jsme si nechali od Vás dobře poradit a zvolili vaší firmu.

Pokud budete mít někdy cestu kolem Vy anebo pan Richtár, zastavte se u nás na kafe.

Zdraví

Tomáš a Vendula Zouzalovi.

Tomáš a Vendula Zouzalovi

 

Naprostá spokojenost s firmou Kegel a jejich sudem. Skvělá komunikace, ochota i doprava. Rozhodně doporučujeme. Pořídili jsme si celodřevěný sud v thermowood a opravdu je to skvost. Užíváme si dřevo s teplou vodou téměř každý den. Krásné

Simona Dvorakova

 

Máme koupací sud i sudovou saunu. Saunu druhým rokem a koupací sud třetím rokem . Používáme je od září až do května a koupací sud občas i přes léto . Vše funguje bezvadně a je to jedna z velmi dobrých investic našeho ranče. Doporučuji .

Pepino Hlavenka

 

Jak už někdo kdysi dávno pravil: "Nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci". A toto je přesně můj případ. Zkoušením, přes různé levné náhražky typu nafukovacích vířivek jsem se dopracoval k sudu KEGEL. A jsme s rodinou nadmíru spokojeni. Ona totiž ta cena mnohdy nic nevypovídá o kvalitě. Na trhu je spousta značek, často jde spíše o překupníky než výrobce. Stejně jako u příkladně lokálních pěstitelů jsem i v tomto případě rád zaplatil, protože vím, že ty peníze živí slušné a pracovité lidi u nás, ne pouze obchodníka. Přístup pana Navrátila, o němž jsem si myslel, že je obchoďák a ne spolumajitel byl vstřícný a rád poradil jak sud poskládat a co je případně i zbytečné kupovat a za co se vyplatí si připlatit. Normální dnešní obchoďák by vnutil maximum. Stejně tak technik, který přijel sud instalovat. Vše vysvětlil, nechal na sebe kontakt a byl velice vstřícný (i jsme se u kafe zasmáli). No a teď k jednoduchému popisu mých pro:
- síla stěny kvalitní vložky hloubkově probarvené je nějakých 5mm a záruka 4 roky (žádná skořepina nebo laminát).
- termo kryt je absolutní pecka, i v nižších teplotách si udrží do rána teplotu a pokles je minimální.
- detaily zpracování radost koukat.
- příprava na vše, co jsem si namyslel bez chyby.
No a teď tomu nechám trochu času a určitě pošlu lepší fotky a podrobnější popis.

Petr Koch

 

Objednali jsme si koupací sud Exclusive s integrovanými kamny.  Od samého začátku až do dovezení domu jen samá spokojenost! Výborná komunikace, skvělé zpracování sudu i kamen, příslušenství, na detailech zpracování je vidět dlouholetá zkušenost. Pan Navrátil i pan Richtar jsou skvělí! Děkujeme!

Patrik Šperl, Praha

 

Děkujeme za včasné dodání,perfektní komunikaci....vše proběhlo jak mělo a užíváme .... doporučujeme všem kteří ještě váhají

Roman Ledvina

Veliká spokojenost s firmou KEGEL od začátku kdy jsme řešili koupi sudu až po samotný dovoz a montáž sudu u nás doma...Jsou strašně ochotní a všechno vám vysvětlí co se týče sudu a všech komponentů které si zvolíte...Montáž také proběhla v naprostém pořádku a technik nám vše ukázal a vysvětlil.
Tato firma dělá svou práci poctivě a velice dobře a můžeme jen doporučit!!!Přejeme další spokojené zákazníky

Ondřej Hanka

 

Hezký den, jsem maximálně spokojený, po čtyřech měsících musím říci, že tento druh odpočinku je pro nás k nezaplacení. A co se týká sudu samotného. V první řadě je zde vidět zkušenost výrobce, opravdu kvalitně zpracované, nikde neprotékající, vychytané detaily. Předání technikem přímo na místě bylo také na pět hvězdiček. Díky Smrček

Vlastimil Smrcek

Sud jsem objednal koncem ledna a v polovině února byl již v provozu na zahradě. Velmi slušná kvalita zpracování sudu, krátký dodací termín. Ochotný personál, který poradí při výběru sudu. Vlastní instalace, včetně ustavení trvala max 2 hodiny, kdy oceňuji kvalitu, rychlost a přístup technika (dobré rady a tipy na provoz sudu). Celkově spokojenost jak se službou a personálem, tak i s výrobkem.

Marek J.

Sud máme teprve necelý týden ale už si nedokážu představit, že by jsme ho neměli. Vybírali jsme z několika firem a jsme moc rádi, že jsme zvolili horkésudy.cz a značku kegel. Jsou to profíci, poradí a ví o čem mluví.

Martina Nytrova

Zahradní sauny

Zahradní sauny

Nespornou výhodou zahradní sauny, je jejich snadná a rychlá instalace. Navíc doplní a zatraktivní architekturu Vaší zahrady. 

Saunování ve venkovním prostředí a v přímém kontaktu s přírodou umocní zážitek ze saunování a rizuál saunování tím posunete na zcdela jinou úroveň. 

 • Možnost výběru z několika tvarů saun. Správně vybraný typ sauny bude ozdobou Vaší zahrady.
 • na výběr ohřev palivovým dřevem a nebo elektrickou energií
 • dva typy použitého dřeva a široký výběr odstínů
 • kapacita 2 až 12 osob
 • lavice a opěradla z kvalitního osikového dřeva
 • klasické a nebo LED osvětlení
 • Možnost ozvučení sauny audiosystémem
 • široký výběr příslušenství

Nakonfigurujte si svou saunu

Poradna

Všechny články

99% spokojenost

Google reviews
Zobrazit všechny recenze

Marek Naker
Místní průvodce • 10 recenzí

Je to již rok, co jsme si pořídili horký sud od této firmy a jsme maximálně spokojeni. Dělá radost celé rodině i blízkým přátelům. Komunikace od počátku až po instalaci výborná! Firmu Kegel jednoznačně doporučuji.